CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN

Daha Sağlıklı Uyku İçin Yaratıcı Çözümler...

Günlük uyku düzenimiz, verimli çalışmamızı, psikolojimizi, aile ve arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizi etkileyen çok önemli bir faktördür. Hatta sağlıklı karar almamızda en önemli etkenlerden biridir ancak hayatın karmaşasında çoğu zaman bu faktörün bu kadar önemli olduğunu göremeyebiliriz. Uykumuzun sağlıklı olmasını etkileyen de bir çok sebep vardır;

Uykudan önce yediğimiz veya içtiğimiz besinler, Uyku sırasında ortamın karanlık olması, uyku sırasında ortamın sessiz olması, gün içerisinde bedenin hareketliliğini bu sebeplere ekleyebiliriz. Pek tabii bunların dışında sağlıklı uyku için tercih ettiğiniz yatak son derece önemlidir. Yatak seçimi kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Kullanımına göre, hava geçirgenliğine göre değişiklikler gösteren yatak çeşitleri bir kişinin sağlıklı uyuyabilmesi ve uykudan dinç kalkması için en etkili etmenler arasında sayılabilir.

Daha sağlıklı uykularınız olması için Cardin Concept garantisiyle üretilmiş, Cardimo Yataklar, dinç uyanabilmeniz için size farklı seçenekler sunuyor.

VISCO AIR

Uyumak İçin Değil, Yeniden Doğmak için...

Visco Air serisi için üretilen Cardimo yataklarda en son teknoloji malzemeler kullanılmıştır. Bu yataklar aynı zamanda terletmez,koku yapmaz ve mikrop oluşumunu engeller. Esnek yapıya sahip ve özel örme kumaş kullanılarak üretilen Visco Air serisindeki yataklar fermuarlı çıkarılabilir özelliğiyle yıkanabilir.

SPRING PURE

Güne Zinde Başlayın...

Spring Pure serisi için üretilmiş Cardimo yatakların en belirgin özelliği hepsinin ortopedik özelliğinin olmasıdır. Dünya teknolojisinin ürünü olan Primavat Dolgu malzemesi kullanılarak üretilmiş bu serinin içerisinde gerçek kuş tüyünün kullanılmış olması sağlıklı ve bir o kadar da rahat uykularınız için tasarlanmıştır.

ECO-SPRING PREMIUM

Bahar Tazeliginde Uyanın...

Eco-Spring Premium serisi için üretilmiş Cardimo Yataklar, güçlendirilmiş yaylı teknolojiye sahip olup vücudunuza göre şekillenir. Özellikle sağlamlığı ve yıllarca kullanılabilir özelliği ile bu serideki yataklarımızla baharın huzurunu uykudan her kalktığınızda hissedeceksiniz.