CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN

Türkiye’nin en hızlı gelişen şehrinden, Eskişehir’in en hızlı büyüyen markasına...

CARDİMO yatakları, kullanmış olduğu teknoloji ve öncü tasarımları sayesinde sektörde söz sahibi bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Türkiye’nin gözbebeği Eskişehir’den doğan bir marka olan Cardimo, müşterilerine sağlıklı ve konforlu bir uyku sunmak amacı ile üretime başlamış ve her geçen gün gelişen ürünleri ve satış sonrası verdiği hizmetleri ile büyüyen bir marka olmuştur. 2006 yılında üretimine başlayan Cardimo, edindiği tecrübesini ürünlerine yansıtan ve ilk günkü heyecanı ile üretim yapan bir ekibin imzasını taşıyor.

100.000 m2 alan üzerine kurulu ileri teknoloji makine parkuruna sahip üretim tesisimizde, 500 çalışanımızla rahat, huzurlu, sağlıklı ve konforlu uyku sunan ürünler üretiyoruz. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde ihtiyacınız olan Cardimo yatağı bulacaksınız. Ürünlerimiz arasında yer alan ve uzay teknolojisine sahip Visco ürünler, çağımızın ötesinde uyku sunmak için üretiliyor ve mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Yenilikçi ürünleri, çağdaş tasarımları ve güven veren markasıyla Cardimo; Avrupa standartlarındaki kalitesi, kalite kontrol testlerimiz ve sürekli yenilenen üretim anlayışıyla kısa sürede Almanya'da, Azerbaycan'da, Belçika'da, Bosna Hersek'de, Bulgaristan'da, Cezayir'de, Danimarka'da, Fas'ta, Fransa'da, Gürcistan'da, Irak'da, İran'da, Kıbrıs'ta, Kazakistan'da, Libya'da, Lübnan'da, Mısır'da, Ürdün'de, Venezüella'da...

Bir kültür şehri Eskişehir’den dünyanın 45 ülkesine uzanan başarı hikayesi ve Eskişehir kültürünün yansıması Cardimo, dünya markası olma yolunda emin adamlarla ilerliyor.